Jakie formy reklamy wybierają katowiccy przedsiębiorcy najczęściej?

Okazuje się, że chociaż Internet oraz sposoby reklamy z jego pomocą w dalszym ciągu są popularne, to niekoniecznie są najskuteczniejsze na rynku lokalnym, w związku z czym przedsiębiorcy wzięli się na sposób i znaleźli lepsze rozwiązanie dla swoich interesów – plakatowanie Katowic, które sprawdza się świetnie. Jeśli i ty chcesz w krótkim czasie dołączyć do firm, które dzięki temu zwiększyły swoje obroty – zamów plakatowanie.

Właściwie dlaczego nie Internet?

Nie zawsze Internet będzie docierał do odpowiedniej grupy odbiorców, nie zawsze też mamy gwarancję, że nasza internetowa reklama do nich dotrze. Najważniejsze jest umiejętne dobieranie środków reklamowych zarówno do profilu i charakteru działalności, jak i grupy docelowej klientów. Oferując usługi na rynek lokalny warto zainwestować w taki sposób docierania do zainteresowanych osób, który da najlepsze rezultaty.

Co się najlepiej sprawdza?

W Katowicach na pierwszym miejscu już od dłuższego czasu znajduje się rozklejanie plakatów oraz same postawione słupy ogłoszeniowe w Katowicach – to one są najchętniej oglądane przez przechodniów czy przyjezdnych, czekających na autobus do pracy czy pociąg do kolejnej stacji. W zakorkowanych ulicach świetnym rozwiązaniem jest stawianie na bilbordy, ponieważ zawsze z nudów są dokładnie obejrzane i przeanalizowane. Jeśli to będzie za mało, można także skorzystać z możliwości kolportażu indoor, polegającą na zamieszczaniu plakatów wewnątrz akademików, uczelni wyższych czy nawet szkół podstawowych oraz kawiarni i innych lokali gastronomicznych.

About

View all posts by

2 thoughts on “Jakie formy reklamy wybierają katowiccy przedsiębiorcy najczęściej?

  1. Słyszałem kiedyś o tym zjawisku, ale jakoś nie chciało mi się wierzyć, dopiero dzisiaj widzę, że faktycznie to się sprawdza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *