Mieszkasz na Śląsku i prowadzisz firmę? Skorzystaj z tego, co masz

Nie zawsze sprawdzają się sposoby reklamowania swoich usług czy produktów w taki sposób, w jaki robią to wszyscy naokoło. Najlepiej sprawdzą się rozwiązania dobre i sprawdzone w lokalnych warunkach. Akurat jeśli chodzi o Śląsk, tutaj możliwości jest naprawdę sporo, a każda jest lepsza od poprzedniej. Nie zostawaj z tyłu i już dzisiaj zleć plakatowanie. Statystyki potwierdzają, że jedynie w ten sposób można skutecznie dotrzeć zarówno do tradycyjnych klientów, jak i tych sukcesywnie korzystających z Internetu.

Które rozwiązania spodobają się klientom tradycyjnym?

Klient tradycyjny to ten, który niekoniecznie korzysta każdego dnia z Internetu – do tego grona można dzisiaj zaliczyć przede wszystkim osoby młode, nie zawsze potrzebujące oferowanych przez nas produktów lub usług. Tradycyjny klient woli słupy ogłoszeniowe w Katowicach od wciąż powtarzających się reklam emitowanych na przykład przed wyemitowaniem filmiku na YouTube. Tutaj też działać będzie doskonale rozklejanie plakatów w Katowicach, ale głównie w ośrodkach edukacyjnych, szkołach, uczelniach wyższych, a nawet akademikach.

Pokaż się kierowcom

Wszystkie reklamy można sprytnie połączyć również z zakorkowanymi w godzinach szczytu ulicami, ponieważ znudzeni i znużeni kierowcy chętniej obserwują najbliższe otoczenie, a także wszystkie mijane podłodze bilbordy reklamowe – część z tych informacji z pewnością lepiej zapadnie im w pamięć, niż od razu wyłączana reklama internetowa.

About

View all posts by

2 thoughts on “Mieszkasz na Śląsku i prowadzisz firmę? Skorzystaj z tego, co masz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *