Twoja firma jest ze Śląska? Korzystaj z ruchu lokalnego!

Nie ma lepszego miejsca na lokalne reklamowanie swojej własnej działalności gospodarczej, zlokalizowanej na Śląsku, niż korzystanie z lokalnej komunikacji międzymiastowej. Przystanki autobusowe, tramwajowe czy dworce kolejowe to idealne miejsca na zareklamowanie swojej firmy. Jesteś gotowy? Daj się poznać i zainwestuj w skuteczną reklamę na terenie Katowic.

Jak to działa?

Mechanizm działania takiej reklamy jest najprostszy na świecie – czekający na swój środek transportu ludzie są w stanie przejrzeć wszystkie pobliskie słupy ogłoszeniowe w Katowicach, a także wszystkie bilbordy . Co jest w tym najlepsze – obejrzane w ten sposób reklamy zostają naszym klientom w pamięci, o czym łatwo się przekonać, kiedy przychodzi chwila, w której dana usługa lub produkt zwyczajnie są potrzebne. Świetnie sprawdzają się także reklamy zamieszczane przy najczęściej korkujących się ulicach w mieście, kiedy ludzie zarówno ci podróżujący tramwajami i autobusami, jak i ci siedzący w samochodach, mają czas na zapoznanie się z ofertami najbliższej okolicy bez wysiadania z samochodu.

Rozszerz swoje działanie

Jeśli samo plakatowanie Katowic będzie niewystarczające, można skorzystać również z wersji reklamowania indoor, czyli za pomocą rozwieszania plakatów reklamowych w placówkach oświatowych, takich jak szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły średnie, a nawet uczelnie wyższe czy akademiki. Dzięki temu można skutecznie dotrzeć do najlepszych źródeł klientów, którzy niekoniecznie korzystają z Internetu – takich tradycjonalistów również warto brać pod uwagę.

About

View all posts by

2 thoughts on “Twoja firma jest ze Śląska? Korzystaj z ruchu lokalnego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *